stavebky.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Aktuálně na stavebky.cz

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 20. črc 2017 8:11:06 
Dobrý den,
rád bych koupil byt a mám nabídku jak hypotéky, tak i překlenovacího úvěru od ČMSS. Překlenovací úvěr mi vychází lépe (RPSN, předplacení je o 200 tis. menší). Přátelé mě od něj ovšem odrazují, jelikož prý nelze případně po době fixace odejít k jiné společnosti, která by případně nabídla vhodnější podmínky. Je to pravda?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 20. črc 2017 11:21:08 

Dobrý den,
od konce loňského roku platí nový zákon o spotřebitelském úvěru. Po ukončení doby fixace je možné úvěr splatit bez sankcí. To platí pro překlenovací úvěry (meziúvěry) stejně jako pro hypotéky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 20. črc 2017 13:10:25 
Děkuji za odpověď. Stále se snažím najít to, kde je tzv. zakopaný pes, protože se mě nabídnuté podmínky překlenovacího úvěru opravdu zdají být výhodnější než hypotéka. A neznám nikoho, kdo si místo hypo koupil nemovitost díky překlenovacímu úvěru na 90 % ceny nemovitosti. Přijde mi to zvláštní, a proto zjišťuji rizika. Můžete mi, prosím, poradit na co bych si měl případně dát pozor?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 11:42:12 
Zdravím Vás JamesB.
Pokud byste měl zájem ještě o nabídku od jiné stavební spořitelny. Ozvěte se mi na ********* a můžu Vám zpracovat další nabídky. Rád Vás seznámím se Všemi riziky a srovnám Vám nabídky od hypotečních bank a spořitelen. Opravdu rád poradím a vyjádřím i svůj názor na ČMSS a proč nejspíš známí na úvěry od lišky špatně reagují.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]