Online x Premium - rozdíl?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Online x Premium - rozdíl?

Re: Online x Premium - rozdíl?

od Paul » pát 10. čer 2022 13:41:10

Stejně dneska vychází líp Buřinka. Ale musíte si smlouvu uzařít přes internet.

Re: Online x Premium - rozdíl?

od stavebky.cz » úte 24. kvě 2022 9:48:54

Dobrý den,

MONETA Stavební Spořitelna formálně nabízí dva různé produkty a existují zde rozdíly v podmínkách pro klienty. Pokud jsou tyto podmínky splněny, je výsledek spoření stejný.

Stavební spoření online je běžná smlouva o stavebním spoření, u které je však nulový poplatek za uzavření smlouvy. Smlouvu mohou uzavřít pouze občané ČR kterým již bylo 18 let.

Stavební spoření Premium nemá podmínku věku ani občanství, ale pro nulový poplatek za uzavření smlouvy musí být cílová částka alespoň 200 000 Kč a během prvních 4 měsíců je třeba na účet vložit alespoň 1 % cílové částky.

Pokud jsou všechny podmínky splněny, vychází naspořená částka ve srovnání stavebního spoření u obou produktů stejná. Odlišné jsou však popisy, které si můžete zobrazit kliknutím na příslušný řádek ve srovnavači.

Online x Premium - rozdíl?

od Karel » pon 23. kvě 2022 17:12:56

Jaký je prosím rozdíl mezi stavebkem Prospoření online s bonusem a Prospoření Premium s bonusem? Ve srovnavači to vychází úplně stejně. Tak proč je to dvakrát to samé?

Nahoru