On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Diskuse o stavebním spoření a stavebních spořitelnách
Odpovědět
pepa

On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Příspěvek od pepa » úte 19. dub 2016 8:52:40

Zdravím přítomné, dostal jsem neuvěřitelně lákavou nabídku na možnost náhledu zdarma na svoji smlouvu u Modré pyramidy. Zřejmě jen pro vyvolené, prý jen jako pro dlouhodobého klienta, dají bonus 300 kč,- ,cestovní pojištění zdarma i pro děti, on-line náhled do smlouvy dokonce zdarma, a bezplatné vedení služby tohoto náhledu a ještě prý ušetřím náklady na roční výpis( tam ale není jasné, zda ušetřím já, nebo náklady ušetřím bance...). Nabídku posílá ofiko poradce MP. Nezdá se mi, hned tolik "lákavých" nabídek, najednou, že by to bylo jen tak, samo sebou, bez nějakého háčku. Nemá s tím někdo nějakou, nejlépe již osobní zkušenost? Nerad bych si naběhl a jak znám bankovní (i pojišťovací) ústavy a jejich aktivní poradce - nic nedělají jen tak, z lásky ke klientům, ale jen pro svoje zisky. A třeba u Wuestenrotu náhled funguje od založení smlouvy, bez problémů, zdarma a bez lákání na nějaká pozlátka.. Díky za odpovědi a názory. Pepa

pepa

Re: On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Příspěvek od pepa » pát 29. dub 2016 9:40:56

Tak už to asi vím- jde o to získat pro Komerční banku "dušičku", kterou pak budeme sdírat na poplatcích... Založíme internetové bankovnictví, bude náhled i do stavebního spoření, ale používej účet(o který v této bance opravdu nestojím), nebo za něj plať ! A poradce bude mít provizi.. Miluji tyto příživníky. Tak, asi tak. Pepa

p.poles
Příspěvky: 52
Registrován: stř 29. říj 2014 11:25:28

Re: On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Příspěvek od p.poles » čtv 26. kvě 2016 10:36:51

Je to typická marketingová snaha získat nového klienta pro Komerční banku, pracovník Modré pyramidy ("váš poradce") za získaného klienta obdrží provizi. Nabízí to všem klientům, jen jsou školení pro to, aby ve vás vyvolali dojem, že vy jste jejich V.I.P. klient. Přesně jak píšete, Komerční banka si to pak na vás vezme na poplatcích. V rámci této akce je sice vedení účtu "zdarma", ale funguje to tak, že banka reálně strhne poplatek (je tedy nutné mít na účtu peníze, aby se člověk nedostal do nepovoleného debetu a neskončil v registru dlužníků) a následující měsíc poplatek vrátí jako věrnostní bonus. Ostatní služby jsou už ale zpoplatněné (transakční poplatky), jen tuším vedení karty je ještě zdarma, resp. v rámci poplatku za vedení účtu.

Co se týče online náhledu, tak v internetbankingu KB přibude jen další záložka, kde je číslo smlouvy stavebního spoření, výše cílové částky, datum sjednání smlouvy, výše zůstatku a stav hodnotícího čísla. Nic jiného to neumí, jde tedy jen o velmi primitivní základní přehled existující smlouvy.

MPSS je snad jediná stavební spořitelna, která nemá vlastní internetový klientský účet.

Nejlepší a nejpromakanější má RSTS, kde je i přehled zaplacených plateb, přehled stržených úroků (v případě úvěru), přehled přidělené státní podpory, lze modelovat spoření a úvěry. Mají to opravdu pěkně a funkčně provedené (i když svoje mouchy to také má).

Moje "poradkyně" mně také minulý měsíc uháněla a ten účet u KB jsem si tedy zřídil, právě kvůli online náhledu na smlouvy u MPSS (mám jich tam pět a už ztrácím přehled), ale když jsem se přihlásil po registraci, tak jsem naběhl na pobočku KB a účet zase zrušil.... Nic to neumí, internetbanking KB je obecně zaostalý, technologicky na úrovni roku 2001 a ještě jako bonus hrozí, že spadnu do registru dlužníků, protože jejich účet využívat nehodlám.

Návštěvník

Re: On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Příspěvek od Návštěvník » čtv 18. srp 2016 17:38:00

pepa píše:Tak už to asi vím- jde o to získat pro Komerční banku "dušičku", kterou pak budeme sdírat na poplatcích... Založíme internetové bankovnictví, bude náhled i do stavebního spoření, ale používej účet(o který v této bance opravdu nestojím), nebo za něj plať ! A poradce bude mít provizi.. Miluji tyto příživníky. Tak, asi tak. Pepa

trochu jinak jděte si je vyslechnout a budete překvapený, co nabídnout, dělám pro MPSS a velice se bavím nad komentáři tady

p.poles
Příspěvky: 52
Registrován: stř 29. říj 2014 11:25:28

Re: On-line náhled smlouvy u Modré pyramidy

Příspěvek od p.poles » úte 04. říj 2016 13:13:39

Návštěvníku, pokud děláte pro MPSS, podělte se informacemi. Nebo se sem chodíte jen "pobavit"? Od toho jsou jiná místa, např. zábavné pořady na TV Nova.

Odpovědět