stavebko jako termíňák?

Diskuse o stavebním spoření a stavebních spořitelnách
Odpovědět
mem

stavebko jako termíňák?

Příspěvek od mem » stř 16. čer 2021 18:21:30

Mám dotaz: na vaše webu jsem našel "srovnání stavebního spoření", kde je spočítáno kolik vydělám za 6 let když pravidelně spořím. Ale mne by zajímalo jak to vypadá když peníze vložím najednou na začátku a pak už zase nespořím. Prostě jako u termínovaného vkladu. Nešlo by to dodělat? Určitě by to zajímalo mnoho dalších lidí.

Uživatelský avatar
stavebky.cz
Příspěvky: 423
Registrován: stř 27. srp 2014 16:22:21
Kontaktovat uživatele:

Re: stavebko jako termíňák?

Příspěvek od stavebky.cz » čtv 17. čer 2021 9:12:24

Dobrý den,
ve srovnavači stavebního spoření jsou skutečně k dispozici pouze výpočty pro standardní spoření (pravidelné měsíční spoření po dobu 6 - 9 let.

Na stavebkách.cz však najdete také kalkulátor stavebního spoření, u kterého lze zvolit i počáteční jednorázovou úložku a je možno nastavit také řadu dalších parametrů.

Lenka

Re: stavebko jako termíňák?

Příspěvek od Lenka » úte 22. čer 2021 9:42:36

Dobrý den, MPSS má již dlouho tzv. Efekt, kde vložíte jednorázově částku až do 1 mil. bez poplatku a 6 let se o nic víc nestaráte, je to i lépe zhodnoceno!

Apep

Re: stavebko jako termíňák?

Příspěvek od Apep » pát 30. črc 2021 14:37:36

Lenka píše:
úte 22. čer 2021 9:42:36
Dobrý den, MPSS má již dlouho tzv. Efekt, kde vložíte jednorázově částku až do 1 mil. bez poplatku a 6 let se o nic víc nestaráte, je to i lépe zhodnoceno!
Jo, koukal jsem:
Sazba 1 % nebo 1,1 % - ale to musím vložit aspoň 300 000 najednou
a když přihodím něco až později, tak se mi to úročí jen 0,5 %
a když to ukončím dřív, tak se mi sazba snižuje na 0,5 %

No, že by to bylo nějaké terno...

Fanouš

Re: stavebko jako termíňák?

Příspěvek od Fanouš » stř 18. srp 2021 15:34:39

Nojo, je to bída. Na druhé straně kde jinde vám dneska dají 1%?

Martina

Re: stavebko jako termíňák?

Příspěvek od Martina » stř 18. srp 2021 15:55:26

Dobrý den,
udělala jsem jednoduchý model, za předpokladu jednorázového vložení 122.400,- Kč ( tj. 1700,- x 12 měs. x 6 let ) a předpokladém nárokování SP je celková naspořená částka v Raiffeisen stavební spořitelně po 6-ti letech spoření cca. 139.513,29 Kč.
Pro další informace nebo zájmu o stavební spoření či další produkty mě neváhejte kontaktovat.

s pozdravem
Syrová Martina
607 *** ***

--- Kontakt odstraněn adminem ---

Pro propagaci služeb můžete využít reklamy na stavebky.cz

Odpovědět