Musím spořit pravidelně?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Musím spořit pravidelně?

Re: Musím spořit pravidelně?

od Vana » stř 18. kvě 2022 8:30:54

Děkuji za informace.

Re: Musím spořit pravidelně?

od Expert » úte 10. kvě 2022 14:08:01

Pokud nemáte na smlouvě nějaký typ bonusového úroku navíc za plnění určitých podmínek, tak můžete posílat kdy chcete kolik chcete. V současné době vysokých úroků nedoporučuji vkládat více než 20 000 Kč ročně (ať už jednorázově nebo postupně) a ideálně vložit tuto částku celou až na konci roku - do té doby držet někde na spořicím účtu.

Re: Musím spořit pravidelně?

od stavebky.cz » pát 06. kvě 2022 9:28:19

Dobrý den,
ve smlouvě o stavebním spoření bývá sjednána minimální výše měsíčních vkladů. Klient má však možnost provádět i mimořádné úložky nad rámec smluvně sjednaných minimálních vkladů. Je tedy možné například na počátku spoření vložit jednorázově 120 000 Kč a tím si "předplatit" spoření na 6 let.

Dávejte však pozor na různá zvýhodnění, která jsou stavebními spořitelnami poskytována (různé prémie a úrokové bonusy). Tam můžou být stanoveny podmínky přísnější. Momentálně se to týká Modré pyramidy která vyžaduje aby klient v každém roce uložit 0,5 % cílové částky, aby dostal úrokový bonus (podrobnosti najdete ve srovnání stavebního spoření -> MPSS Moudré spoření -> Podrobné informace).

Musím spořit pravidelně?

od Vana » čtv 05. kvě 2022 17:52:44

Když si udělám stavební spoření, musím tam posílat každý měsíc přesnou částku? Nebo se dá poslat víc peněz najednou? Třeba na rok nebo dva dopředu?

Nahoru