Levný úvěr?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Levný úvěr?

Re: Levný úvěr?

od Lenou » čtv 23. čer 2022 17:35:29

Děkuji pěkně, zajdu se poptat na pobočku.
L.

Re: Levný úvěr?

od stavebky.cz » pát 10. čer 2022 10:27:59

Dobrý den,
uzavřením smlouvy o stavebním spoření se stavební spořitelna zavazuje nabídnout vám úvěr ze stavebního spoření s předem danou úrokovou sazbou. Úroková sazba úvěru ze stavebního spoření je uvedena ve smlouvě o stavebním spoření.

Nárok na úvěr však nevzniká okamžitě, ale až po uplynutí tzv. čekací doby, která je popsána ve všeobecných obchodních podmínkách stavební spořitelny (jsou součástí smlouvy o stavebním spoření).

Dalším omezením může být výše cílové částky. Výše úvěru který můžete získat je totiž omezena rozdílem mezi cílovou částkou a naspořenou částkou. Cílovou částku je možno měnit, ale změna vyžaduje souhlas stavební spořitelny.

Nárok na úvěr s uvedenou úrokovou sazbou tedy máte, ovšem s přihlédnutím k výše uvedeným omezením. Další informace najdete v Encyklopedii stavebního spoření pod heslem úvěr ze stavebního spoření.

Levný úvěr?

od Lenou » čtv 09. čer 2022 9:50:31

Budu potřebovat opravit fasádu na RD a budu potřebovat úvěr. Doma jsme to probírali a našla jsem že mám stavební spoření a tam je napsána sazba úvěru 3,49% Myslíte že to platí? Protože nedávno jsem četla že hypotéky mají sazbu 5% a víc.

Nahoru