Stránka 1 z 1

Stavební spoření Wüstenrot - zkrácení doby výplaty

PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2018 0:15:19
od HonzazLesa
Nemáte tady někdo zkušenosti se stavebním spořením Wüstenrot, hlavně tedy možnostmi zkrácení doby výplaty prostředků?

Spořitelna mi poslala návrh na ukončení mého stavebního spoření (mám přespořeno), ten jsem akceptoval (ano, vím o sporech ohledně výpovědí) a odeslal výpověď. Podle informací přímo od nich (e-mailová komunikace) prý měly peníze dojít cca do měsíce (nedošly). Dnes mi na infolince sdělili, že pokud jsem stavebko nezrušil sám, ale udělala to sama spořitelna Wüstenrot, peníze dříve než za tři měsíce určitě nedojdou. :-|

Prý si ale můžu zkusit napsat žádost o zkrácení doby výplaty, případně se vyplatí vydat se rovnou na centrálu Wüstenrotu. Nemá s tím tady někdo zkušenosti? Pomohla vám taková žádost? Děkuji.

Re: Stavební spoření Wüstenrot - zkrácení doby výplaty

PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2018 16:22:37
od Dave22
Co se týká výpovědi z důvodu přespořené cílové částky, tak se nic nedá dělat. Tak to prostě je. Na zkrácení výpovědi pak fungují finty typu: "Potřebuji peníze kvůli zdravotnímu stavu, na léčení.." apod.

Re: Stavební spoření Wüstenrot - zkrácení doby výplaty

PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2018 11:13:55
od stavebky.cz
Dobrý den,
podle informací Wüstenrot stavební spořitelny bude nejlépe, když požádáte písemně o konkrétní datum výplaty. Budou se snažit vyjít vám maximálně vstříc.

Re: Stavební spoření Wüstenrot - zkrácení doby výplaty

PříspěvekNapsal: čtv 03. led 2019 10:54:43
od TrNo1
Já jsem v roce 2016 žádal Wüstenrot o ukončení dohodou (tedy nikoliv výpovědí) a peníze jsem měl za měsíc místo do tří měsíů.